TS EN ISO 17020 DANIŞMANLIK HİZMETİMİZİ NASIL ALACAKSINIZ

Bilkalite Danışmanlık Eğitim, Belgelendirme ve Marka Tescil Danışmanlık olarak kurumunuzu benzer firmalardan ayıracak ve güvenilir olmasını sağlayacak sektörünüze ait belgeleri alabilmeniz için tüm hazırlıkları sizin adınıza yapıyor.
İletişim İçin: 0530 543 99 91 - 0216 459 06 52


Süreç Nasıl İşliyor?

Öncelikle en kısa sürede sizi ulaşıyoruz.
İş Süreçlerinizi birlikte inceliyoruz
Sisteminizi ve dökümanlarınızı birlikte oluşturuyoruz
Gerekli öneri ve danışmanlık hizmetlerimizi veriyoruz
Hızlı bir şekilde belgelendirme sürecini tamamlıyoruz
Kampanya kapsamında verilecek olan ISO kalite belgeleri uluslararası akreditasyon kuruluşlarından İAS-DAKKS tarafından Akredite edilmiştir.

 

Belgelerin Süresi?
Belgelendirme periyodu 1 (bir) yıldır.

 

Hangi Evraklar Gerekli?

İmza Sirküleri (Şirket Yetkilisi)
Vergi Levhası
Oda Sicil Kaydı
SGK Hizmet Listesi
Ticaret Sicil Gazetesi

 

Öncelikle kuruluşunuzun muayene hizmetlerine yönelik iştigal konusunda olduğundan emin olunuz. Standart uygunluğunu sağladıktan sonra firmamızla irtibata geçmeniz gerekmektedir. Firmamız uygun bir zaman zarfı içerisinde kuruluşunuza ziyarette bulunarak durum tespiti, analizi ve yapılması gereken iş tespiti durumlarını inceleyerek bir fiyat teklifi oluşturacaktır. Fiyat teklifi kabul edilirse firmamız iş başlangıcında ISO 17020 Eğitimlerini belirleyecek ve bir takvime bağlayacaktır. Eğitimlerin bitmesine mütakip ISO 17020 Standardının gerektirdiği dokümantasyonu kuruluşunuzla birlikte oluşturacaktır.

Dokumantasyon oluşturulduktan sonra dokumanların ve faaliyetlerin uygulaması birlikte yapılacaktır. Son aşamada bir iç denetim yapılarak proses performanları ölçülecek ve Yönetim toplantısına girdi sağlanacaktır. Diğer nihai aşama ise Yönetim toplantısında tüm sistemin değerlendirilmesi, sistem uygunluğuna bakılması ve Akreditasyon kurumuna başvuru yapılması kararı alınacaktır. 
Akreditasyon kurumuna başvuru ile ilgili yönlendirmeler firmamız tarafından yapılarak kuruluşun hizmeti tamamlanacaktır. Kuruluş başvurduğu akreditasyon kurumu tarafında verilen danışmanlık hizmeti gereklerince sorgulanacak ve akredite olacaktır. U süreç sonunda kuruluş firmamızdan hizmetimizin devamı için süreli veya sürekli danışmalık talep edebilir. Bu talep yeniden yapılacak bir sözleşme neticesinde şekillendirilecektir.(Bu aşama zorunlu olmamakla beraber kuruluşun isteği çerçevesinde gerçekleştirilir).

BİLKALİTE Eğitim Danışmanlık ve Belgelendirme Hizmetleri

Bil Kalite olarak sektörde, araştırma ve geliştirme üzerine sürekli yatırım yapmaktır. Bu strateji; yenilikçi, kullanımı kolay, yüksek...

Bize Ulaşın

  •  Uğur Mumcu Mah. Nurçiçeği Sk. Şehr-i Naz Konakları. No: 7/17 Kartal / İSTANBUL
  •   0216 459 06 52
  •   0530 543 99 91
  • info@bilkalite.com

e-Bülten

kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.