ÜRÜN RİSK DEĞERLENDİRMESİ, DENETİM VE BELGELENDİRME

Markanızı nasıl koruyabilir ve tüketici ürünlerinizin geri çağrılmasından nasıl kaçınırsınız?

Dünyanın her tarafında, çeşitli kurumlar, kusurlu mallardan kaynaklanan sağlık risklerinden tüketicileri korumaktadır. Avrupa'da Gıda Haricindeki Ürünler için Hızlı Alarm Sistemi (RAPEX) ve ABD'de Tüketici Ürünü Güvenlik Komisyonu (CPSC) bu kurumlar arasındadır.

Bu kurumların ürünlerinizi geri çağırması işletmeniz için kötüdür. Geri çağırma kampanyaları maliyetlidir, itibarınızı zedeler ve gelecekteki satışlarınızı azaltır. Bu yüzden, ürünlerinizin güvenliğini sağlamada size yardımcı olacak, dünyada önde önde gelen uzmanlığa ve deneyime sahip güvenilir bir ortak bulmak hiç bu kadar önemli olmamıştı.

 

Şirketimiz:

  • Ürünlerinizin ilgili bütün standartlara ve mevzuata uygun olmasını sağlamanıza:Standart ve mevzuat hizmetlerimiz, üretimde çalışan kişiler sömürülmeden iyi çalışma koşullarında ürünlerinizin üretilmiş olduğunu doğrulamanıza yardımcı olur. Ayrıca, ürünlerinizi dağıtmak istediğiniz ülkelerdeki tüketicilerin sağlıklarına ve güvenliklerine ürünlerinizin ciddi bir risk oluşturmadığını doğrulamanıza da yardım ederiz.
  • Tasarımızın erkek safhasındaki riski azaltmanıza:Ürün risk değerlendirme hizmetlerimiz, daha iyi bir ürün üretmenize yardımcı olmak amacıyla, olası tehlikeleri tespit edip çözümler bularak güvenliği ve kaliteyi temin edebilmenizi sağlayabilir.
  • Güvenliği ve kaliteyi sağlamak için her aşamada ürününüzü test etmenize:Ürün test ve belgelendirme hizmetimiz, tasarım safhasından ürünün ömrünün sonuna kadar kritik üretim ve uygunluk şartlarını benimsemenize yardım eder. Dünyanın her tarafında size fabrika değerlendirmeleri veya ürün denetimleriyle birlikte akredite laboratuvarlar sunmaktayız.
  • Maliyetli ürün geri çağırmalarından kaçınmanıza:Sevkiyat öncesi denetimlerimiz, ürün partisindeki olası ürün kusurlarını veya düzensizliklerini tespit etmenize yardım eder. Bu denetimler, sahada üretimden önce ve sonra gerçekleştirilebilir.
  • Daha sürdürülebilir bir kuruluş olmanıza yardım edebilir:Kapsamlı hizmetlerimiz ve danışmanlık becerimiz sayesinde, etkili çevre dostu tasarım ve ürünlerinizdeki herhangi bir kısıtlı maddenin düzgün yönetimiyle, sosyal sorumluluk hedeflerinize ulaşmanıza, daha çevre dostu ürünler üretmenize yardım edebiliriz.

Markanızı korumanıza ve ürün geri çağırmalarından kaçınmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi görüşmek için hemen bugün bize ulaşın.

Etiket : ÜRÜN RİSK DEĞERLENDİRMESİ , DENETİM VE BELGELENDİRME