ISO 22000

Gıda tedarik zinciri yoluyla ürünlerinizi satmak ISO 22000 belgelendirmesi ile daha kolay olacak. BİLKALİTE'nin deneyimli danışmanları, gıda güvenliği tehlikelerini kontrol etmek ve azaltmak için kuruluşunuzu gıda güvenlik yönetimi sistemi standartlarına karşı tetkik edecektir.

ISO 22000 belgelendirmesi, gıda zincirinde nihai ürün güvenliğini etkileyebilecek tüm süreçleri kapsar. Kapsamlı gıda güvenliği yönetim sistemleri ile birlikte İyi İmalat Uygulamaları (GMP) unsurlarının ve Tehlike Analizi Kritik Kontrol Noktalarının (HACCP) birleştirilmesi için gerekenleri belirler.

Bu uluslararası olarak tanınmış gıda güvenliği standardı, çiftçilikten gıda hizmetine, imalata, nakliyeye ve depolamaya, perakende satış için ambalajlamaya kadar gıda tedarik zincirindeki tüm kuruluşlar tarafından kullanılmalıdır. Gda güvenliğine olan bağlılığınızı gösterebilir ve global gıda güvenlik uzman ağımızın tetkiki ile rekabetçi konumunuzu geliştirebilirsiniz.

2005 yılında geliştirilmiş ISO 22000 belgelendirmesi; çeşitli yerel standartları, uygulaması kolay ve dünya çapında tanınmış, anlaşılması kolay bir gereksinim takımı olarak düzenleyen tek bir gıda güvenlik standardı oluşturur.

ISO 22000, ilaveten büyük perakendecilerin ve global üreticilerin belirli gereksinimlerini ele alan Global Gıda Güvenliği Girişimi onaylı standart FSSC 22000'in temelidir.

Eğer bu sizin pazarınızsa, o zaman BİLKALİTE'de FSSC 22000'e karşı ön değerlendirme sunabilir ya da ISO 22000'den bu standarda ilerlemek için sizinle birlikte çalışabiliriz.

BİLKALİTE ile ISO 22000 belgelendirmesi aracılığıyla gıda güvenliği standartlarını yerine getirin.

Etiket : ISO 22000