BRC BELGELENDİRMESİ - GIDA GÜVENLİĞİNE YÖNELİK KÜRESEL STANDART

BİLKALİTE'den İngiliz Perakendeciler Birliği (BRC) Küresel Gıda Güvenliği Standardı belgelendirmesi - tedarikçi onayı ve durum tespiti için bu standardın gereklerini yerine getirin.

BRC Küresel Gıda Güvenliği Standardı belgelendirmesine sahi olmanız HACPP, hijyen, gıda güvenliği ve kalite sistemleri hakkında yeterlilik seviyenizi gösterir. Bu aynı zamanda tüketici güvenliğine ve paydaşlarınızla olan ilişkilerinize bağlılığınızı gösterir.

Biz BRC tarafından belgelendirme tetkiki sunmaya yetkiliyiz ve  lider denetim, doğrulama, test ve belgelendirme danışmanlık kuruluşu olarak, her nerede olursanız olun bu hizmeti sunabilecek küresel ağa sahibiz.

Belgelendirmenin faydaları

Belgelendirme, standartların gerektirdiği planlar, programlar ve sistemler geliştirerek müşterilerin şu konularda beklentilerinin karşılanmasına yardımcı olur:

  • CODEX Alimentarius prensipleri doğrultusunda, adım adım bir yöntem takip ederek risklerin yönetilmesini sağlayan, Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları (HACCP) gıda güvenliği planı
  • Standartların gereğinin yerine getirilmesi için üst kademe yönetimin yeterli kaynak sağlaması
  • Standartlara ulaşmak için gereken çatıyı oluşturacak kurumsal ve yönetimsel politikaların detaylarını belirleyen kalite yönetimi sistemi
  • İyi hijyen uygulamaları ve iyi imalat uygulamaları ile belirlenen, güvenli gıda üretimi ve genel tehlikeleri kontrol etmek için gerekli temel çevre ve işletme koşullarını kapsayan bir dizi ön-koşul programlar

Gıda Güvenliği belgelendirmesi için BRC/IOP Küresel Standardını neden seçmelisiniz?

BRC standardı, dünyanın en büyük gıda imalatçıları ve perakendecileri tarafından desteklenen ve uluslararası gıda güvenliği standartlarını düzenlemeyi hedefleyen bir program olan, Küresel Gıda Güvenliği Girişimi (GFSI)tarafından tanınır. Dolayisi ile GFSI yeterililği, tek bir uluslararası gıda güvenlik yönetimi sistemi altında, bu büyük firmaların koşullarını yerine getirmek için BRC standardını kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Gıda Güvenliğine Yönelik BRC Küresel Standardına uyumunuzu nasıl belgelendirebileceğimizi ve operasyonel yeterliliğinizi göstermenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için, BİLKALİTE ile hemen irtibata geçin.

Etiket : BRC BELGELENDİRMESİ - GIDA GÜVENLİĞİNE YÖNELİK KÜRESEL STANDART