RUSYA İÇİN BELGELENDİRME VE İZİNLER

Sizin Rusya'ya olan ithalatınızı nasıl kolaylaştırabiliriz, bu ülkedeki yatırımlarınızı nasıl koruyabiliriz?

Ürünlerinizi Rusya'ya ithal ederken, çok çeşitli ve karmaşık belgelendirme sistemlerine ve ulusal standartlara uyum göstermeniz gerekir. Rusya'ya veya başka bir Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) ülkesine sevketmeyi planladığınız malların yapısına bağlı olarak, bir veya birden fazla onay almanız gerekebilir.

 

Tecrübeli  bir kurum olarak BİLKALİTE, Rusya'nın gerekliliklerini yerine getirmenize yardımcı olur.

Dünyanın lider Danısmanlık kuruluşu olarak, size Rusya için belgelendirme gerekliliklerine ilişkin rakipsiz deneyimimizi sunuyoruz.  Rusya pazarlarına erişmek için ihtiyaç duyduğunuz izinleri elde etmek üzere, size kaynak ve uzmanlık sağlayacak eşsiz bir konumdayız.

 

Altyapı yatırım yönetimi

Rusya'da bir fabrika veya üretim tesisinin inşaatı gibi endüstriyel bir projeye başlamadan önce, mühendislik, inşaat ve diğer teknik faaliyetler için bir dizi onay almanız gerekir. Sonuç olarak, endüstriyel sahanızı hizmete sokmadan önce projeniz için çeşitli izinler, belgeler, lisanslar ve benzeri başka onaylar almanız gerekebilir.

Bu izinlerin alınması, çeşitli ulusal ve yerel idarelerle koordinasyon gerektiren karmaşık bir süreç olabilir. Örneğin, büyük bir yatırım projesi için 500'e kadar izin belgesi gerekebilir.

Tüketici mallarının nitelendirilmesi

Ayrıca Rusya ve Avrupa pazarına giren ekipman ve tüketim mallarının ihracatçı ve ithalatçılarına ulusal ve uluslararası standartlar uyarınca belgelendirme yaparak yardımcı oluruz.

 

UzmanlIk Hizmetleri

Uzmanlarımız, Rusya'daki büyük projeleri desteklemek için, ayrıca şu hizmetlerini sunmaktadırlar:

  • Tasarım denetimi ve doğrulaması
  • Tasarım, mühendislik ve inşaat için, çevresel ve endüstriyel güvenlik konuları dahil, uygulanan malzeme ve çözümün Rusya standartlarına göre uygunluğunun doğrulanması
  • GlavGosExpertiza'nın tasarım dökümantasyonu için onayı

 

Neden BİLKALİTE 'yi seçmelisiniz?

Mevzuat uygunluğu hizmetlerimiz, bu karmaşık süreçte size yardımcı olarak, Rusya'ya ithalat yapmanız ve buradaki endüstriyel projelerinizi hayata geçirmeniz için ilgili belgeleri almanıza yardımcı olabilir. Dünyanın lider gözetim, denetim, test ve belgelendirme kuruluşu olarak, size Rusya standartlarında benzersiz deneyimimizi sunuyoruz. Bizim temel avantajımız çalışanlarımız, tecrübemiz, niteliklerimiz ve uluslararası ölçekteki olağan dışı durumlar için çözüm arama ve üretebilme becerimizdir. Sonuç olarak, projenizin daha kolay, daha güvenli bir yaklaşımla hayata geçirilmesi için engellerin üstesinden gelmenize yardımcı olabiliriz. Satın alma ve inşaat aşamalarında, belirlenen bütçeyi aşma ve proje gecikmeleri durumlarını ortadan kaldırmaya yardımcı olabiliriz.

Kapsamlı hizmet çeşitlerimizin, ürünleriniz ve büyük projeleriniz konusunda, Rusya için belgelendirme ve izinleri elde etmenizde nasıl yararlı olabileceğini öğrenmek için hemen bugün bize ulaşın.

Etiket : RUSYA İÇİN BELGELENDİRME VE İZİNLER