KENDİNDEN YAPIŞKANLI ŞEFFAF KARTVİZİTLİK

Kendinden yapışkanlı şeffaf plastik kartvizit cebi, dosya broşür, karton kapak yada kartvizitinizi tutturmak istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz pratik ve bir o kadar da kullanışlı üründür. Kumlu (yarı saydam) ve şeffaf seçenekleri mevcuttur.

Çıkartma (Sticker) şeklinde olduğu icin taşıyıcısından sökülmesi ve dosya, katalog gibi ürünlere yapıştırılması son derece kolaydır. 100x55 mm ölçüsündedir. Taşıyıcısında yarım kesim olarak bulunur. Köşesinden tutulup sökülerek çıkartılır ve klasör, dosya, katalog, broşür gibi ürünlere kolay bir şekilde yapıştırılır. Sipariş için lütfen aşağıdaki telefon numaralarımızdan bize ulaşın.

Kendinden yapışkanlı kartvizitlikler, katalog, broşür, dosya, klasör gibi ürünlere kartvizit iliştirmek için son derece pratik bir üründür.

 

 

Şeffaf plastik kartvizitliği kataloğun ön kapağına yapıştırabilirsiniz. Ürün kataloğunuzu yada dosyanızı bu kartvizitliklerle birlikte isteyebilirsiniz. Böylece satış temsilcileriniz müşterilerine katalog sunarken kendi kartvizitlerini de kataloğa iliştirmiş olurlar.

Etiket : Kendinden Yapışkanlı (Çıkartma) Şeffaf Kartvizitlik