POST-İT (YAPIŞKAN NOT KAĞIDI)

postit promosyon not, yapışkan kağıt

Küçük notlar, hayatı kolaylaştırır; Post-it®

3M Post-it® yapışkan not kağıtları, (ya da bilinen ismiyle Post-it®) kaybolması zor, insanların hatırlama, hatırlatma amacıyla kullandıkları, sevilen ve her ofis masasının ihtiyacı bir üründür. Post-it®'ler oldukça popüler bir monitör süsüdür.

 

Post-it® yüzeylere hafifçe yapışır ve söküldüğünde asla iz bırakmaz. Post-it®'ler özel yapışkanı sayesinde sökülüp tekrar yapıştırılabilir. Farklı ölçü ve renklerdeki Post-it®'lere firma logonuzu veya markanızı basarak promosyon amaçlı dağıtımını yapabilirsiniz. Post-it®'ler markanızın akılda kalmasını sağlayan etkili promosyon ürünüdür. 

Firmamız, değişik ölçü ve renklerde, özel yada düz kesimli, baskılı yada baskısız orjinal 3M Post-it® ürünlerinin satıcısıdır.

Promosyon olarak verebileceğiniz özel Post-it® yapışkanlı notluklarda ayrıca 5 renk, 25 yapraklı Post-it® markalı ayraçlar da kullanılabilir. 

Post-it® notluk, posit promosyon yapışkanlı kağıtlar

 

Postit renkli ayraç seperator, postit indeks

 

Postit promosyon notluk

 

Post-it® yapışkan notluklar, ister evde, ister işyerinde, ister okulda herkesin ihtiyacı bir üründür. Mesajları göz önünde bulundurmanın en güzel yoludur. Kendinden yapışkanlı Post-it®’ler, yapıştırıldığı yerden sökülüp tekrar yapıştırılabilir, yapışkanının iz, leke bırakmaz: Bu özellikler Post-it®'leri, diğer not kağıtlarına göre cok kullanılmasını sağlar.   

Monitörünüzün köşesine asılı bir telefon numarası, buzdolabınızın kapısına alışveriş listesi, kitabınızın arasında önemli bir paragrafın işaretlenmesi... Post-it® yapışkan not kağıtlarını hayatınızın her alanında bir yardımcı gibi kullanabilirsiniz. Post-it®'ler kumaş yüzeyler dahil her yüzeye kolay yapışır. 

Sizde promosyon kalem, ajanda, defterden sıkılmadınız mı. Bu yıl farklı bir ürün kullanın.  Post-it® yapışkan not kağıtlarını kullanın.

 

3M Post-it® fiyat bilgisi için bizleri arayın.

Telefonlarımız 0216 459 06 52 İstanbul.


Post-it®'in tarihi:
Her şey 1968 yılında, Dr. Spencer Silver’ın, yüzeylere hafifçe yapışan, ancak kolaylıkla çıkarılıp yeniden farklı yerlere yapıştırılabilen eşsiz bir yapışkan bulması ile başladı.

Bu yeni yapışkan Silver’ın meslektaşı Art Fry’ın Post-it® Not fikrini bulmasıyla tüketiciler için pratik bir uygulamaya dönüştü. Çıkarılıp, yeniden yapışabilen bir not kâğıdı fikri ise Fry’ın aklına kilise korosunda ilahi söylerken geldi. Fry’ın ilahi kitabının sayfalarını işaretlemek için kullandığı kağıt parçaları kitabının arasından düşüyor ve işaretlediği sayfayı kaybetmesine neden oluyordu. Fry, meslektaşı Silver’ın bulduğu yapışkanı bir kağıt parçasına sürerek kitapta istediği sayfaları işaretlemede kullandı. Art Fry daha sonra hazırladığı yapışkanlı sayfa işaretlerinden birinin üzerine bir not yazdı ve patronu Bob Molenda’ya sunacağı rapora yapıştırdı. Patronu sorusunu aynı sayfa üzerinde yanıtladı ve başka belgelerin üzerine yapıştırarak, ona geri gönderdi. Beraberce kahve içtikleri bir sırada, Art Fry’ın iletişimde yeni bir yol keşfetmiş olduğunun ayrımına vardılar.

70’li yıllarda ofisler iğneler, ataçlar, raptiyeler ve bantlarla doluydu. 1980’de üç ürün ile ticari olarak piyasaya sürülen Post-it® Notlar ile 3M, insanların hatırlama, hatırlatma, komünikasyon ve organizasyon şeklini değiştirdi ve Post-it® Notlar vazgeçilmez bir organizasyon gereci haline geldi.

Post-it® Not, Günümüzde Avrupa ve Amerika’da hemen hemen tüm ofislerde kullanılan, en popüler ve en çok satan ofis ürünü haline gelmiştir.

Post-it® ile ilgili daha fazla bilgi için wikipedia'yı ziyaret edin.

Ayrıca post-it®  markalı yapışkan not kağıtları yanısıra küp bloknot, ajanda, defter gibi farklı promosyon ürünleri cözümlerimiz bulunmaktadır.

Etiket : Post-it® (Yapışkan Not Kağıdı)