SPİRALLİ DEFTER

Firmaların promosyon olarak tercih ettikleri ürünlerin başında spiralli defter gelmektedir. Spiralli defter kolay kullanımı, geniş zaman aralığında kullanılabilir oluşu, sayfaların kolay sökülmesi ve daha bir çok avantajı sebebiyle kullanılmaktadır. 

Spiralli defterleri özel sert kapaklı üretilebildiğimiz gibi, karton, bez cilt gibi seçeneklerle de imal edebiliriz. Logonuzu defter sayfalarına ofset olarak basabiliriz. Sayfaların ciltten ayrılmasını önleyen özel helezon spiral sistemler siyah, beyaz, gümüş yada gri renklerde kullanılabilir. 70 gr 1. hamur kağıt defter için ideal bir kalınlık olmakla birlikte, bunun dışında farklı sayfa kalınlıklarında spiralli defter üretebiliriz.

Promosyon olarak dağıtacağınız spiralli defter için kapak ve sayfa tasarımını kendi grafik tasarım ajansınıza yaptırabileceğiniz gibi bizlerde size özel tasarım yapabiliriz. İç sayfalar olarak kare, düz cizgi, özel logo baskılı ve daha farklı bir tasarımla etkileyici bir promosyon ürünü sahibi olursunuz.

Bugüne kadar çok sayıda firmaya spiralli defter üretimi gerçekleştirdik. Yaptığımız spiralli defter örneklerimizi görmek için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Bu çalışmalar hizmetlerimizin sadece bir bölümünü oluşturmaktadır. İletişim bilgilerimizle bize ulaşın, birlikte neler yapabileceğimizi konuşalım.

Etiket : Spiralli Defter