PROMOSYON AJANDA - DEFTER

ajanda defter

Baskılı ajanda ve defter yapımı Her şirketin  tercih ettiği promosyon ürünlerinin başında gelmektedir. Ajnda ve defterler değişik ölçülerde yapılabilir. İçeriğine her sayfaya baskı ya da ara sayfa olarak reklam ve imaj baskısı yapılır. Tercihinize göre günlük ajanda ya da haftalık ajanda - defter yaptırabilirsiniz. Yıl boyunca kullanıldığı için yıpranmayı önleyen karton ve sert kapaklı, deri ya da suni deri kapaklı olabilir. Spiralli, iplik dikişli de yapılabilir. 

Promosyon ajanda ve defter iç sayfalarına ofset baskı, kapaklarına kabartma veya ofset logo baskısı yapılabilir.

Ajandanın ön sayfaları bilgi sayfalarıdır. Özel günler, ülke bilgileri, hastane bilgileri, acil telefonlar, matematiksel ve fiziksel dönüşüm bilgileri, faaliyet konunuzla ilgili teknik bilgiler ajandaların ön sayfalarını oluşturur. Sonraki sayfalar takvim ve defter olarak tasarlanır. Çizgisiz düz çizgili ya da kareli iç baskı tasarımı yapılabilir.

1 yıldan daha uzun süre kullanılabilir olması sebebiyle baskılı defter, ajandaya göre daha kullanıslıdır. İçinde ön sayfalardada önceki yıl, bu yıl ve önümüzdeki yıl için takvim, firmanızın faaliyet konusuyla ilgili bilgiler, reklam sayfalarınız yeralır. Defterin sonraki sayfaları çizgili veya kareli, üst veya alt kösede firmanızın ismi veya markası baskılı olarak yapılır. Defter sayfalarında günlük takvim basılı olmadığı için bir sonraki yıl da dağıtımı yapılabilir yada kullanıcı bir kac yıl kullanabilir. Promosyon defter bu nedenle günlük ajandaya göre daha kullanışlıdır.

 

Bugüne kadar yüzlerce firmaya ajanda, defter, takvim, küp bloknot,  yapışkan notluk üretimi yaptık.

Ajanda, defter ve diğer promosyon ürünlerimizle ilgili fiyat bilgisi ve detaylar için bizleri arayabilirsiniz. Telefonumuz 0216 459 06 52

ajanda baskılı defter, logo baskılı, sert kapak

 

katalog, ajanda, defter, yeniyıl ajandası

 

küp bloknot, küp notluk, not defteri, promosyon KÜP BLOKNOT

 

paletli küp bloknot, promosyon küp bloknot, küp bloknot fiyatları, küp notluk

 

 

küp bloknot - küp notluk

 

Bu çalışmalar hizmetlerimizin sadece bir bölümünü oluşturmaktadır. İletişim bilgilerimizle bize ulaşın, birlikte neler yapabileceğimizi konuşalım.

Etiket : Promosyon Ajanda - Defter