DİJİTAL BASKI MERKEZİ - FOTOKOPİ

katalog, dijital baskı merkezi, renkli fotokopi, copy center

 

Şimdi düşük adetlerdeki katalog, broşür gibi tanıtım ürünlerinizi, dijital baskı makinalarıyla oldukça uygun fiyatlara basıyoruz. Matbaa baskı kalitesinde mükemmel CMYK baskılar yapabilen Xerox dijital baskı makinalarıyla, sizlere hızlı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

 

 

dijital baskı merkezi renkli fotokopi copy center

 

Bir katalog, broşür yada dergi için  750-1000 adet ve üzeri miktarlar matbaada daha ekonomik olurken, 250-300 gibi adetler yüksek çözünürlüklü XEROX dijital baskı makinalarıyla daha ekonomik olmaktadır. 

Şimdi Türkiye'nin en hesaplı dijital baskı merkezi Xerox işbirliğiyle, ekonomik, mükemmel baskı kalitesi sunuyoruz. 

Yüksek tirajı baskı yerine daha düşük tirajlı dijital baskılara yönelerek katalog ve brosürlerinizi sürekli güncel tutar ve yeri ürünler ve bilgileri, katalog brosür gibi tanıtım ürünlerinize ilave etme şansına sahip olursunuz.

Dijital baskı, fotokopi kopyalama fiyatlarımızı sorun. Düşük tirajlar icin ne kadar avantajlı olduğumuzu göreceksiniz.

Katalog ve Broşür baskıları

katalog dijital baskı fotokopiMükemmel görüntü kalitesi, düşük tirajlar, olağanüstü sonuç. Xerox dijital baskı makineleriyle matbaada basılmış ve ciltlenmiş kalitede bir kataloğa sahip olursunuz. Selefonlu, spiralli, tel dikiş, omega dikiş yada iplik dikiş farketmez. Tüm seçeneklerimiz mevcut.

 

 

Fotoğraf kitapları, takvim ve kartlar

kitap dijital baskı fotokopi fotoğraf kitabıBüyüyen dijital baskı fotoğraf pazarında, fotoğraf kitapları, kartlar, takvimler, başlangıcından son aşamasına dijital baskı mükemmel bir sonuca sahip olursunuz. Düşük adetlerde çalışarak bu tür tanıtım materyallerinizi sürekli güncel tutarsınız.

 

 

Ürün tanıtım ve kullanım kılavuzları, Klasör insert'leri

dergi kullanım kılavuzu dijital baskıDüşük tirajlı ürün tanıtım kılavuzları, klasör ve insert'leriniz için dijital baskı seçeneği en ekonomik çözümdür. Düşük adetlerde basılacak ürünleriniz değişen ve gelişen ürün yelpazeniz için de mükemmel bir sonuç olacaktır. Yığınla katalog basıp bir miktarının depolarda çürümeye terketmek yerine düşük adetli basarak tasarruf yaparsınız.

 

 

Mesleki ve teknik klavuzlar, teknik kitaplar

teknik kitaplar, teknik kılavuzlar, dijital baskı fotokopiFirmaların teknik kitap ve kullanım kılavuzları için renkli dijital baskı, mükemmel sonuçlar yaratır. Hem stoklama maliyetinden kurtulur hemde sürekli değişen ve taze bilgilerle yenilenen teknik kitap ve teknik kılavuzlarınızı stok tutmadan basarsınız .

 

 

... ve daha bir çok alanda dijital baskı, sizlere karlı ve avantajlı sonuçlar sunar. 

Grafik tasarımcılar için not: Dijital baskı için fotoğraflarınızı yüksek çözünürlüklü jpg, tiff, dökümanlarınızı da istediğiniz her formatta gönderebildiğiniz gibi Adobe  IndesignAdobe  Illustrator, Quark Express, Adobe Acrobat PDF, Adobe Freehand, Corel Draw gibi vektör formatlarda göndermeyi tercih edin.

 

Tel: 02164590652

Etiket : Dijital Baskı Merkezi - Fotokopi