TEKNİK AJANS

 

 

Biz sizinle aynı dili konuşuruz. Teknik mühendislik formasyona sahip ekibimizle biz bir büyük ihtimalle sizi tanıyoruzdur. makinalar, enjeksiyonlar, ektrüzyonlar, robotlar, granüller, valfler, silindirler, bobinler, soğutma grupları, panolar, kimyasallar yıllardır konuştuğumuz konulardır. 

 Tüm teknik özellikler ilgi alanımıza girer. İşimiz gereği teknik çeviriden başlar ve ürünün sunulmasıyla sona erer. Bütün bu süreçler teknik ve estetik yönümüzün harmanlanmasıyla oluşur. "Olan" ve "olmaması gereken" zihrimizi kışkırtan faktörlerdir. Olanı alır, olmayanı yaratır ve olması gerekeni hazırlarız.

 

Teknik Çeviri

Biz, mesleki formasyona sahip çevirmenlerle çalışırız. Yapılmış çevirileri yeniden  çevirmek zorunda kalmazsınız. Makina, otomasyon, elektrik-elektronik ana konularımızdır.

Teknik tercümelerdeki başarımızın temeli, projeyi doğru analiz ederek konusunda uzman, teknik terminolojiye hakim tercümanlara yaptırmaya dayanır. Teknik çeviri hizmetimiz kitap, dergi, bülten, katalog, broşür, web sitesi cevirisini de kapsamaktadır. Teknik çevirisinizi yaptığımız işlerin isterseniz aslına sadık kalınarak tasarımını yapabilir yada yepyeni ve farklı bir tasarımla size sunabiliriz.

 

 

brosur tasarımı ve baskısı

 

Eğitim Gönüllüleri Vakfı Faaliyet Raporu, tasarım, baskı: ASO Reklam.

 

 

 

fotoğraf, tasarım, baskı, aso reklam.

 

 

Bu çalışmalar hizmetlerimizin sadece bir bölümünü oluşturmaktadır. İletişim bilgilerimizle bize ulaşın, birlikte neler yapabileceğimizi konuşalım.

Etiket : Teknik Ajans