WEB SİTESİ TASARIMI

Web siteniz, dünyaya açılan kapınızdır. Web tasarımınız amatör ellere bırakılmayacak kadar önemlidir. Hızlı açılan, kolay anlaşılır, kullanıcıyı yormayan, arama motorları kriterlerinin en üst düzeyde uygulandığı profesyonel web sitesi tasarımı için bizimle irtibata geçin, sizinle neler yapabileceğimizi konuşalım.


Ayrıca %99 süreklilik ile çalışan Linux ve Windows sunuculanrımız, size sorunsuz ve kaliteli inernet ortamını en uygun koşullarla sağlayacaktır.

Web tasarımı, alan adı (domain name) alımı ile başlar. com, net, org, com.tr gibi onlarca alan adından birini sizin adınıza kayıt edelim. 

Web tasarımında dikkat ettiğimiz kriterler

01 - Kullanıcıların sayfalarınızı hızlı bir şekilde açabilmesi, içerisinde dolaşabilmesi ve  sunduğunuz içerikle sizi kolayca anlayabilmesi

02 - Bütün tarayıcılarla (İnternet Explorer, Safari, Firefox, Opera,tablek ve cep telefonu tarayıcıları v.s) sorunsuz bir şekilde çalışması

03 - CSS ile hızlı yüklenen sayfalar (bir araştırmaya göre kullanıcılar bir sayfanın açılmasını 20 sn'den daha fazla beklememektedir)

04 - En büyük kriter: Web tasarımı yaptığımız sitenin arama motorlarına uygun olmasını sağlamak. Arama motorları mantığına uygun web tasarımı, sitenizin arama sonuçlarında yukarılarda, rakiplerinizin üzerinde gözükmesini sağlayacak buda daha fazla müşteriye ulaşacağınız anlamına gelecektir.

 

Biz, size en uygun alan adını belirler, bunu adınıza tescil ederiz. E-mail adreslerinizi açar ve kurulumlarını yaparız. Firma ve ürün bilgilerinizle de web site tasarımınızı en iyi şekilde yapar ve kullanıma açarız. 10 yılı aşkın bir süredir web tasarımı hizmeti veren firmamız, sizin internette etkin bir şekilde yeralmanızı ve yepyeni müşteriler edinmenizi sağlayacaktır.

Güney Konut İnşaat, Karatepe Sızma zeytinyağları, Kada oto radyatörleri

Güney Konut İnşaat, Karatepe Sızma zeytinyağları, Kada oto radyatörleri

Kurumsal firmaların sorunlarını biliyoruz. Kesintisiz bir hosting ve email hizmeti sunuyoruz.

Güçlü ve hızlı sunucular ile web sayfalarınız anında yüklenir. Yüksek antispam korumalı email sunucularımızla daha az çöp email alırsınız.

Şimdi arayın, alan adınızı ve hostininizi 15 dakikada hizmete açalım.

Etiket : Web Sitesi Tasarımı