Katalog Tasarımı ve Baskısı

Kataloglar, ürünlerinizi detaylı bir şekilde tanıtabileceğiniz basılı kaynaklardır. 4 sayfadan yüzlerde hatta binlerce sayfaya kadar çıkan kataloglar, firmanızın tüm işlerini ve ürünlerini kapsayabilir. Kullanılacak kağıdın cinsi, baskı kalitesi ve en önemlisi grafik tasarımı bir broşürün amacına ulaşması için önemli etkenlerdir. Biz, kataloğunuzda yeralacak ürünlerin fotoğraf çekimlerini yapabilir, firma kurumsal kimliğinizi yansıtacak şekilde tasarımını yapar ve üretimini gerçekleştirebiliriz.

Firmanız için farklı tiplerde katalog tasarlayabiliriz, kapak ve kağıt alternatiflerini sunar, provalarını, prototiplerini hazırlar, kataloğunuzun en iyi şekilde basılması için gereken özeni gösteririz. 

Bize uğrayın, size çay-kahve ikram edip, çalışmalarımızdan farklı örnekler gösterelimBroşür ve katalog ihtiyaçlarınız için uygun çözümleri sunalım. Adobe Illustrator, Indesign, Photoshop gibi tasarım programlarıyla hazırladığımız yüzlerce tasarım çalışmasından bazı örnekleri aşağıda görebilirsiniz.

 

Eğitim Gönüllüleri Vakfı Faaliyet Raporu, tasarım, baskı: ASO Reklam.

Ürün katalogları, firma tanıtım broşürleri, CD, web sitesi gibi tüm tanıtım materyallerinin, fotoğraf çekimlerinden, tasarımına ve matbaa baskısına kadar olan tüm üretim süreçleri tarafımızdan gerçekleştirilir

Etiket : Katalog Tasarımı ve Baskısı