WEB HİZMETLERİ

Bilkalite, web hizmetlerinde ziyaretçilerin kolaylıkla hâkim olabileceği, kullanıcı dostu, yenilikçi ve farklı bir web sitesi oluşturma sürecini işletir. Bu süreçte web sitesi, dünyadaki teknolojik gelişimlere entegre vaziyette görsel bir zenginlikte tasarlanır, editoryal olarak kurgulanan metinlerle donatılır ve sitenin her yenilikte veri girişleri yapılarak daima güncel kalması sağlanır.

Bilkalite tarafından yapılan bir web sitesinin en büyük özelliği de sağlanan video içeriktir. Müşteri, eğer sitesinde video içeriğe ihtiyaç duyuyorsa Bilkalite, bunu rahatlıkla gerçekleştirebilecek çözümleri sunar. Bilkalite’nin müşterilerine önerisi de bu yöndedir.

Ziyaretçilerin, sitede yer alan uzun uzadıya metinleri her zaman dikkatle okumaları beklenmez, bu nedenle ziyaretçilere verilmek istenilen mesajların görselliğin ve sesin bileşimi olan videoyla ulaştırılması kimi zaman çok daha iyi sonuçlar verir. Çünkü yapılan bilimsel araştırmalara göre insanların görsel hafızası, metinsel hafızalarına oranla çok daha güçlüdür.

Bilkalite de  görsel hafızanın gücünü kullanarak markaların ihtiyaç duyduğu web hizmetlerini verir.

web-hizmetiweb-hizmeti

Etiket : WEB HİZMETLERİ